Atomic Blonde 28 Temmuz’da vizyonda!

Charlize Theron bu yaza rol aldığı aksiyon filmi ATOMIC BLONDE ile damga vuracak.
Charlize Theron, yönetmenliğini David Leitch’in (Deadpool 2, John Wick) üstendiği ATOMİC BLONDE filminde başrolunü James McAvoy ( X-Men, Split) ile paylaşıyor. Aksiyon dozu yüksek film şimdiden dövüş sahneleri ile izleyenleri mest etmiş durumda.

Filmin yönetmenliğini ise son dönem aksiyon filmlerinde adını duymaya alışkın olduğumuz John Wick’nin yönetmeni ve Deadpool 2 filmlerinin yönetmenliğini yapacak olan David Leich üstleniyor. Eski bir dövüş kareografi olan Leitch ile 3 ay boyunca günde 4-5 saat antrenman yapan Theron birden fazla saldırgan ile mücadele etmeyi ve karma dövüş sanatlarının en zor hareketlerini bile yapabilir hale geldi. Theron yoğun çalışma programı için “Dürüst olmalıyım. Her gün inanılmaz ağrım oldu.İki dişim kırıldı ve Budapeşte’ye gitmeden önce büyük bir diş operasyonu geçirdim”

Femme Fatale… Zeki…Bela…

Filmin aynı zamanda yapımcısı da olan Charlize Theron 5 yıl önce Antony Johnston ve Sam Hart’ın filmin uyarlandığı “The Coldest City” isimli çizgi romanının haklarını ortağıyla birlikte satın aldı. “Onun gibi bir karakter daha önce görmedim. Asla kimseye ödün vermiyor.  Onu oldukça güçlü ve öfkeli yaptık. Ve de utanmaz…” Atomic Blonde ile yıldızın oyunculuğunun yanı sıra fiziksel yeteneğini sergilediği bir film olması sevenlerini daha da mutlu ediyor. Filmdeki kadın ajan karakter dövüş tekniği ile John Wick, 1989’da Berlin’de görev alan yenilmez ajan olması ile de James Bond serileri kadar iddalı bulunuyor.

Güney Afrikalı güzel oyuncu “2 Days in the Valley” adlı bir filmle akıllara yerleşti ve ardından şöhretin kapılarını başrollerini Keanu Reeves ve Al Pacino’nun paylaştığı, 1997 yapımlı “Şeytanın Avukatı ” filmiyle araladı. Hollywood’un en beğenilen artist olan Oscarlı güzel yıldız yer aldığı tüm yapımlarda adını ön plana taşıdı. Son olarak onu blockbuster aksiyon filmleri Hızlı ve Öfkeli, Mad Max, Pamuk Prenses gibi filmlerde izlemiştik.

Konu: Atomic Blonde, MI6’in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton (Charlize Theron), soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Berlin’deki iş ortağı David Percival (James McAvoy) ile tehlikeli casusluk oyununda ona eşlik eder.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.