Çılgın Kalabalıktan Uzak film oluyor…


Thomas Hardy’nin ölümsüz eseri “Çılgın Kalabalıktan Uzak – Far From The Madding Crowd” sonunda film oluyor. Çekimleri Dorset, Oxfordshire, Buckinghamshire ve Londra’da tamamlanacak olan ÇILGIN KALABALIKTAN UZAK – FAR FROM THE MADDING CROWD filminden ilk kareler yayınlandı.

 Yönetmenliğini The Hunt (Onur Savaşı) ve The Celebration filmlerinin de yönetmeni olan Thomas Vinterberg’in yaptığı, başrollerinde Carey Mulligan (The Great Gatsby, Drive), Matthias Schoenaerts (Rust and Bone, Bullhead), Michael Sheen (Midnight in Paris, Frost/Nixon) ve Tom Sturridge’in (On the Road, Pirate Radio) yer aldığı filmde, güzel, özgür ve güçlü kadın Bathseba Everdene’in birbirine taban tabana zıt üç farklı adamla yaşadığı aşklar anlatılıyor.

Çoban Gabriel Oak, çok yakışıklı ve umursamaz Frank Troy ve başarılı, müzmin bekar William. Bu zamansız hikayede Bathsheba’nın aşkının tutkusunu sonuna kadar hissedeceğiz. Çılgın Kalabalıktan Uzak filminde, bir insanın zorlukları en fazla ne kadar kaldırabileceğinin de güzel bir örneğini göreceğiz. Senaryosu, ülkemizde de çok satan bir roman olan One Day’in (Bir Gün) yazarı  ve daha sonra aynı kitabın sinema adaptasyonunun da senaristliğini yapan ünlü yazar David Nicholls’a ait olan ÇILGIN KALABALIKTAN UZAK, Fox Searchlight Pictures yapımcılığında önümüzdeki yıl vizyonda olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.