Direnişi beyazperdeye taşımaya hazır mısınız?

festival logo

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali,  meydanları zapteden direniş coşkusunu beyazperdeye taşıyor. Siz de belgesel ve kısa-uzun metrajlı filmlerinizle bu coşkuya ortak olabilirsiniz. 

İşçi ve emekçilerin çektiği filmleri dünyayla buluşturan Uluslararası İşçi Filmleri Festivalinin dokuzuncusu 1-7 Mayıs tarihlerinde izleyicilerle buluşacak. İstanbul, Ankara, İzmir ve Diyarbakır’da eş zamanlı olarak gösterime girecek filmler yıl içinde Anadolu’nun farklı illerinde gerçekleşecek İşçi  Filmleri Festivallerinde de izlenebilecek.

Başladığı ilk yıldan bu yana yurt içi ve yurt dışındaki gösterimleri yoğun ilgi gören,  sinema ve belgesel tutkunlarına biletsiz seyir olanağı sunan Uluslararası İşçi Filmleri Festivali size de çektiğiniz filmleri izleyicilerle buluşturma fırsatı veriyor.

Filmlerinizin Festival Seçici Kuruluna ulaşması için www.iff.org.tr adresindeki başvuru formunu 15 Şubat’a kadar doldurmanız,  filme dair ve filmin yönetmeninin/yönetmenlerinin olmak üzere yüksek çözünürlüklü en az iki görsel ile beraber festival@sendika.org adresine göndermeniz yeterli.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.