GAÜ bu yıl Liselerarası Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı!

Girne Amerikan Üniversitesi bu yıl Liselerarası Kısa Film Yarışması’nın 10. sunu gerçekleştirmenin gururunu yaşarken tüm lise öğrencilerinin katılımını heyecanla bekliyor. yarışmaya son başvuru tarihi 18 Mart 2016.

Yüksek Öğretimde 50. yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi tarafından düzenlenen “10. Liselerarası Kısa Film Yarışması” hikâyelerini beyaz perdeye taşımak isteyen genç yönetmen ve kısa filmcileri buluşturarak, hayallerini gerçekleştirmelerini ve eğitimlerine destek olmayı hedefliyor. GAÜ yarışma ile aynı zamanda sinema adına kendilerini geliştirmek isteyen gençlere, çalışmalarını sergileyebilecekleri ciddi ve profesyonel bir platform oluşturmanın yanıda,  dereceye girenlere Girne Amerikan Üniversitesi Canterbury Kampüsü’ nde burslu eğitim olanakları ve para ödülleri sunuyor.

Türkiye’deki tüm lise öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmada başarı kazanan filmler için Birincilik Ödülü, 3000 TL ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu, İkincilik Ödülü, 2000 TL ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu, Üçüncülük Ödülü ise 1500 TL ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu olarak belirlendi. Yarışma için detaylı bilgiye http://yarismalar.gau.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.