Kara Şimşek Dönüyor…


knighto
Knight Rider (Kara Şimşek); var olmayan bir adamın tehlikeli dünyasına karanlık bir uçuş. 1980’lerin TV dizisinin film versiyonu olmasa da, senarist Brad Copeland’in (Wild Hogs) tutulması, projenin yola çıktığını gösteriyor.

The Weinstein Company eserin telif haklarına sahip ve heyecan verici, bol aksiyonlu bir film olmasını istiyor. Elbette orijinal dizinin yıldızı David Hasselhoff da bir şekilde eserin yeni versiyonunda yer almak istiyor. Mr. Feeny (William Daniels) orijinalde yer alan oldukça gelişmiş ve yok edilemeyen araç K.I.T.T. rolünü seslendirmek için geri dönecek mi bilinmiyor.

Copeland Knight Rider yapımını filme uyarlamak için dahil oldu. Knight Rider daha önce 2008’de başka bir TV dizisi olarak uyarlanmıştı. O zaman belki de film versiyonu için erken bir zamandı. Hikayede milyarder Wilton Knight tarafından modern ve yüksek teknolojili bir suç savaşçısı olarak doğan bir polis memuru Michael Knight’ın öyküsü anlatılıyor. Michael partneri K.I.T.T. ile Hukuk ve Hükümet Vakfı’nın bir ajanı oluyor. Otomobil orijinal olarak Pontiac Firebird Trans Am idi ama daha sonra yeniden çevrim için Ford Shelby GT500KR olarak değiştirildi. Copeland’in film konusunda neler yapacağını bilmiyoruz. Fast and the Furious ve Need for Speed gibi filmlerin olduğu bir dünyada belki Knight Rider’a da yer vardır.

Yazar: Dave Trumbore / Çeviri: Nisan Benzergil

http://divxplanet.com/index.php?page=haber&sid=1040

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.