Lavinya film oluyor…

Lavinya-1

Kerem Topuz, yeni sinema filminde Özdemir Asaf’ın unutulmaz şiiri ‘Lavinia’yı beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Duygusal dram türündeki filmin senaryosu da yine Kerem Topuz’a ait. Önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacak olan ve 2014’te vizyona girmesi planlanan filmin başrollerinde şimdilik gizli tutulan tanınmış sürpriz isimler yer alıyor.

kerem-topuzGeçtiğimiz yıl Nisan ayında gösterime giren ilk filmi, ‘Film’ ile dikkatleri çeken genç yönetmen, yine Türkiye sineması için sıra dışı kabul edilecek bir filme imza atmaya hazırlanıyor. Tıpkı Özdemir Asaf’ın şiirinde olduğu gibi gitme dese de gidecek olan ama adını kimseye söylemeyeceği Lavinia’nın hikayesinin anlatılacağı yapım, şaşırtıcı anlatım tarzı ve etkileyici görselliğiyle şimdiden merak konusu.

Yepyeni biri olmak uğruna, sahip olduğu her şeyden vazgeçen genç ve güzel model Lavinya ile gerçek aşkı arayan bohem yazar Can Vural’ın çıktıkları trajik yolculuğu anlatacak olan film, İstanbul’da başlayıp Karadeniz’de küçük bir kasabada son bulacak.

Sanat yönetmenliğini Natali Yeres’in, film müziklerini başarılı müzisyen ve besteci Murat Özdemir üstleneceği, KRMFilm’in yapımcılığında hazırlıkları süren ‘Lavinya’, 2014’te izleyici ile buluşacak. Türkiye’nin yanı sıra uluslararası film pazarlarını da hedeflediklerini söyleyen Topuz, oldukça iddialı bir yapımla karşımızda olacak.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.