ROBINSON CRUSOE 3D olarak sinemaya uyarlanıyor!

Tüm zamanların en çok okunan ve sevilen kitaplarından biri olan ROBINSON CRUSOE, hem çocukları hem de yetişkinleri çok eğlendirecek, 3 boyutlu bir animasyon olarak 19 Şubat’ta karaya vuruyor. Dev bir bütçeyle çekilen film, çok bilinen ama yepyeni bir öyküyü yepyeni karakterlerle anlatıyor.

Daniel Defoe’nun hiç eskimeyen klasiği, ilk kez üç boyutlu bir animasyon türünde sinemaya uyarlanıyor. “Buz Devri” ve “Madagascar” gibi filmlerin izinden giden ROBINSON CRUSOE’da ıssız, tropik bir adaya düşen kahramanımız burada yepyeni arkadaşlarla tanışacak.

Teaser fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=K3GGjXDYivs

Teaser fragmanı indirmek için: https://www.dropbox.com/sh/kawpgnjz03bok39/AAC_xqqa0W9WieZowIHt8QsCa?dl=1

Teaser afişi indirmek için: https://www.dropbox.com/sh/g4ambb8rei23qtk/AABSam0QUX4j35b8UJz02e3ia?dl=1

Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Fakat adada pek çok hayvan türü yaşamaktadır; yani Robinson aslında pek de “tek başına” değildir. Bu adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar için ise bu ilginç tür -yani insan- karada yürüyen bir deniz canavarıdır. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk kuracaktır. Ve dünyanın en meşhur, en sevilen hikayesini bu kez keyifli ve eğlenceli bir başka açıdan, hayvanların gözünden izlemeye başlarız. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.