Vampir Kızkardeşler 20 Eylül’de sinemalarda!

Projekt: "Die Vampirschwestern"

Başrollerini Marta Martin, Laura Antonia Roge ve Christiane Paul’un paylaştığı, yönetmenliğini Wolfgang Groos’un yaptığı “Vampir Kızkardeşler” filmi 20 Eylül’de vizyona girecek. 

Bindburg kasabasının güzel bir yaz günü yeni misafirleri vardır. Bir minibüs kapısı açılır ve içinden 4 kişilik bir aile çıkar. Anne, baba ve 12 yaşındaki iki kızkardeşten oluşan bu ailenin büyük bir sırrı vardır.  Anne dışında diğer üçünün görünümü solgun, giyimleri ise gariptir.  

Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni yaşamlarına Bindburg kasabasında devam etmeyi planlamaktadır. Büyük sır ise; Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin vampir oluşudur. 12 yıl boyunca Transilvanya’da yaşadıktan sonra Bayan Tepes’in ısrarı nedeniyle Almanya’ya taşınmaya karar vermişlerdir.

TT_Vampirschwestern_DT03_02795b

 Kızların artık günlük yaşama ayak uydurmaları gerekmektedir. Her genç kız gibi okula gideceklerdir. Gündüz yaşamlarına devam edebilmek için de devamlı güneş gözlüğü takmaları ve güneşten korunacak şekilde giyinmeleri gerekmektedir. Hepsinden daha kötüsü ise sırlarını kimseye açıklamadan, normal davranarak arkadaş bulmaya çalışmaktır. Sırları ortaya çıkarsa, sakin hayatları her an bir kabusa dönüşebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.