4. Okan Üniversitesi Öğrenci Filmleri Kısa Film Yarışması

Geçtiğimiz senelerde hem kurmaca hem de belgesel kategorilerinde gerçekleşen Okan Üniversitesi Öğrenci Filmleri Kısa Film Yarışması bu yıl 4.kez düzenlenecek. Bu yıl, önceki yıllarda da olduğu gibi hem kurmaca hem de belgesel kategorileri için birincilik ödülü ve jüri özel ödülü olmak üzere toplam 4 ödül verilecek.  

Yarışmanın jüri üyeleri arasında hem akademiden hem de sektörden değerli isimler yer almakta. Kurmaca dalında Vecdi Sayar, Prof.Dr. Bülent Vardar, Prof.Dr. Hüsamettin Koçan, Defne Halman, Feza Çaldıran jüri üyesi olarak yer alırken belgesel dalında ise Adil Yalçın, Yrd. Doç. Dr. Berrin Avcı, Burçak Evren, Kemal Öner, Bahriye Kabadayı asil jüri olarak yer alacak.

Yarışmaya başvuru www.okan.edu.tr adresinden on-line olarak yapılabilir. Yarışmaya katılmak için son başvuru tarihi 1 Nisan 2014.  Yarışmaya başvuran filmlerin değerlendirme sonucu 25 Nisan 2014 tarihinde www.okan.edu.tr adresinde yarışmaya ait web sayfasında duyurulacak, takip eden günlerde ise basına açık ödül töreni düzenlenecektir. (21 Nisan- Jüri Değerlendirme, 30 Nisan-Ödül Töreni)

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.