Bu bir reklamdır, tişörtüm fesli kaftandır!

Kaft-Hakim-Kadin-Tshirt

Bloğumun mesaj kutusuna ulaşan bir sürü mesaj oluyor, arada onları burada paylaşıyorum. Bu mesaj da onlardan biri. Evet bu bir reklamdır diyebilirsiniz. Sonuçta mesaj kuruma düşen şey sizinle ürettiğimiz tasarım tişörtünü paylaşmak istiyoruz yönündeydi. www. kaft.com sitesine büyük bir merakla girdim. Çünkü  her zaman farklı şeyler giyme, bulma hevesindeyimdir ama farklı olmanın da bir bedeli var tabii!

Banu Bozdemir 

8261227913_c75359d03a_z

Sonuçta kapşonlu ve tişörtler arasında  uzun süre dolaşarak ( karar vermemekten dolayı) kararımı verdim. Yukarıda tek başına sayfayı kaplayan, gördüğünüz tişörtü seçtim. Ve onu kredi kartı kullanmayan birisi olarak siteden promosyon olarak almayı başardım. Zaten arkadaşların isteği de bu yöndeydi. J Tişörtüm elime geçti, çok güzel, çok kaliteli gerçekten de… Çok rahat, spor giyinmeyi sevenlerin tercih edeceği tasarım bir tişört sonuçta.

KAFTAN_1024x768

Gelelim ben niye fesli bir tişörtü tercih ettim meselesine. Aslında mesele yapılacak bir durum yok ama tasarım olarak, renk ve yerleşim olarak onu sevdim. Bu arada kadın ve erkek tişörtlerinin tasarımları aynı bedenleri farklı. Kapşonlular da çok güzel ama ben önümüzün yaz olması dolayısıyla kısa kollu tercih ettim. Dediğim gibi ben her şekilde çok rahat ettim, zaten tasarımlar çok başarılı. Farklı bir şeyler giymek isteyenlerin tercihi olmalı. Şimdi fesli tişörtümle ortalıkta dolanma vaktidir… J Size de öneririm. Kargo ücreti istemeden, siparişe tamam dediğiniz anda kargoya veriyorlar. www.kaft.com

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.