“Dünyanın Tamamı Resimli İlk Yazarlık Kitabı!”

Üç kere fantezi ödülü alan, kurguları 20’den fazla dile çevrilen, kitapları Publishers Weekly, LA Weekly, Washington Post, Amazon ve San Francisco Chronicle ve daha pek çok derginin yılın en iyi kitapları listesine giren Jeff Vandermeer, daha önce karşılaştıklarınızdan çok farklı bir yazarlık kitabıyla karşınızda!

Görsel yaklaşımıyla eğlendiren, kurmaca becerisi ve sanatına dair rehber niteliğiyle aydınlatan Jeff Vandermeer’in bu eşsiz Harikalar Kitabı Alfa Yayınları etiketini taşıyor. Okuyucu bu kitapta hayal gücünü uyandırmak ve yaratıcılığının sınırlarını genişletmek için 200’den fazla resim ve resimli alıştırmayla kendisini test etme imkânı bulacak.

ARKA KAPAK’TAN… 

Hikâyeniz fantastik bir dünyada, uzak bir gelecekte ya da uzak bir galakside-ya da eve çok yakın bir yerde-geçse de bu yaratıcı ve karşı konulamaz rehber sizin gibi yazarlar için tasarlandı. Ödüllü yazar Jeff Vandermeer’in bu kitabı tüm yaratıcı kurmaca türleri için eksiksiz bir yol haritası. Örneklerle zenginleştirilmiş bu kitap yeteneklerinizi geliştirmeniz için –olay örgüsü, yapı, karakter kurma, diyalog, anlatım biçimleri, dünya inşası ve bakış açısı gibi konularda-pratik bilgiler sunarken sizi yazmanız için harekete geçirecek. Orta düzey ve yeni başlayan tüm yazarlar için oldukça değerli olan Harikalar Kitabı aynı zamanda yararlı kutular, hamişler, röportajlar ve günümüz edebiyatının önemli isimlerinden derlemeler içeriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.