GAU 8. Liselerarası Kısa Film Yarışması Başvuruları Başladı

Türkiye ve KKTC ‘ den Sinema tutkunu liseli gençlerin heyecan içerisinde bekledikleri Girne Amerikan Üniversitesi  8. Liselerarası Kısa Film Yarışması başvuruları başladı!

Yeni Fikirleri desteklemeyi ve  sinema kültürüne katkı sağlamayı amaçlayan GAU  İletişim Fakültesi tarafından organize edilen Liselerarası Kısa Film Yarışması, 8’inci kez genç yönetmenleri ve sinemacıları buluşturmaya hazırlanıyor..

30. eğitim – öğretim yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi tarafından düzenlenen “8. Liselerarası Kısa Film Yarışması” hikâyelerini beyaz perdeye taşımak isteyen genç yönetmen ve kısa filmcileri buluşturarak, hayallerini gerçekleştirmelerine  ve eğitimlerine destek veriyor. Girne Amerikan Üniversitesi bu yarışma ile aynı zamanda sinema adına bir şeyler yapmak isteyen gençlere, çalışmalarını sergileyebilecekleri ciddi ve profesyonel bir platform oluşturmakta. Yarışmada dereceye girenlere Girne Amerikan Üniversitesi Canterbury Kampüsü’ nde burslu eğitim olanakları ve para ödülüne sahip oluyor.

ÖDÜLLER

Birincilik Ödülü: 2000 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu
İkincilik Ödülü: 1500 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu
Üçüncülük Ödülü: 1000 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl %100 Hazırlık Bursu

SON BAŞVURU 4 NİSAN 2013

GAU Liseler Arası Film Yarışması’nın ödül töreni 11 Nisan 2013 Cuma günü gerçekleştirilecektir. Başvuru formu ve detaylı bilgilere yarışmanın resmi sitesi http://yarismalar.gau.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.