Groovy Images Müzik Filmleri ve Festivali Geliyor!

Print

Groovy Images, Türkiye’nin ilk ve tek müzik filmleri ve videoları festivali. 1-3 Temmuz arasında Beyoğlu, Tonic Lounge’da gerçekleşecek olan festivalde ağırlıklı olarak müzik videoları gösterilecek olsa da programda uzun ve kısa metrajlı müzik filmleri de yer alıyor. 3 gün sürecek festivalde her gün 19.00 ve 21.00 seanslarındaki gösterimlerin hemen ardından 23.00’da festival partileri başlayacak.

Sigur Ros da bu festivalde!

Festival programının en dikkat çeken filmi ise 2 Temmuz’da da İstanbul’da olacak Sigur Ros grubunun İnni isimli filmi. Sigur Ros grubunun Fjögur Píanó klibi de festival yarışmasında en iyi video klip ödülü için yarışacak.

15 Hazirana kadar başvuruları sürecek olan yarışmanın ulusal bölümünde yer alacak kliplerden bazıları “Mor Ve Ötesi – Bisiklet”, “Yeni Türkü – Eyvallah”, “Multitap – Ben Anlarım”, “Sertaç & Semih – Sugar Man”, “Emir Yargın – Tokat”.

Uluslararası yarışmada ise Beirut, Sigur Ros, Bonobo, Boys Noize, M83, Justice, XXYYXX gibi sanatçıların çeşitli klipleri yer alacak.

Yarışmaya katılan onlarca video arasından en iyilerin belirleneceği ödül töreni 3 Temmuz 2013 günü 21.00’da düzenlenecek. Ulusal ve uluslararası dalda en iyi video kliplerin belirleneceği yarışmaya tüm müzik ve sinema severleri bekliyoruz.

Festival hakkında detaylı bilgi, görüş ve öneriler için festival ekibiyle iletişime geçmek amacıyla sitemizi ziyaret edebilir, facebook ve twitter sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 1 Temmuzda görüşmek üzere!

www.groovyimages.info
facebook.com/GroovyImages
twitter.com/GroovyImages
groovyfestival@gmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.