İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali başvuruları başladı

İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali, bu yıl da her yıl olduğu gibi kısa filmseverlerle buluşmak için gün saymaya başladı 24-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan  festival, geçmiş etkinliklerini devam ettirirken yeni etkinliklerle de sinemaseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivali geçen yıl 10. yaşını kutlarken açık hava film gösterimleriyle, atölye çalışmalarıyla ve sinemaya ömrünü adamış ünlü simaların söyleşileriyle birlikte festivale katılanlara unutulmaz bir sinema hatırası yaşatmayı başardı. Sinemanın büyülü dünyasında kendine yer edinmek isteyen herkesi bekleyen festival, İnönü Üniversitesinin ev sahipliğinde İnönü Üniversitesi Sinema Topluluğunun ve İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesinin katkısıyla 24-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

Sinemanın büyüsüne kapılan ama derdini kısa ama büyük puntolarla anlatmayı başaranların yolunun düştüğü filmler, gün geçtikçe daha fazla gelişirken İnönü Üniversitesi Uluslararası Kısa Film Festivaliyle birlikte kısa filme gönül vermiş yönetmenler  bu yıl da ödüllendirilmeye devam edecek.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2018

Ayrıntılı Bilgi İçin : http://inonu.edu.tr/festival

festival@inonu.edu.tr

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.