KameraNarkası yakında yayında!


Figüran candır. Hem de bir filmin can damarıdır. Setlerde kötü muameleye maruz kalsalar da, saatlerce bekletilseler de, sonunda paraları ödenmese de, isimleri jeneriklerde yazılmasa da hiç bir film-dizi-klip ya da her ne çekiyorsanız çekin, onlarsız olmaz.

Sektörde onları küçümseyenlerin FGR ya da yardımcı oyuncu demelerine aldırmazlar, figüran olduklarını bilirler, işlerini yapar ve başları dik evlerine giderler.

Deniz Toprak da bu figüranlardan sadece biri. Oyunculuk eğitimi yok. Yeteneği var mı bilmiyor çünkü daha hiç rol fırsatı gelmedi. Şimdilik arkadaki kalabalıktan bir silüet.

 Şu ana kadar gittiği hiç bir işin parasını alamadı, hiç bir çekimde yüzü görünmedi ama inancını da kaybetmedi.

Karşılaştığı ünlü oyunculardan aldığı tavsiyelerle kendisini geliştirip iyi bir oyuncu olma yolunda ilerlemeye kararlı olan Deniz, er ya da geç şeytanın bacağını kıracağından emin. Sadece zamanını bilemiyor.

İşte Türk film piyasasındaki ekranda görmediğiniz her şeye yer verecek olan yeni internet dizisi kameraNarkası yakında yayına başlıyor. Hem de Kerem Kaya, Emrah Bozdemir, Başar Uğur, Yasemin Yüksel, Ali Biber, Seçil Kaplan, M. Baran Erdoğan, Zeynep Tuğçe Bayat, Emre Kantar ve Hüseyin Bozdemir’den oluşan hiç tanınmamış oyuncu kadrosuyla.

İnternette nerede?

www.kameranarkasi.com olan kendi sitesinde ve tabi

www.facebook.com/kamernarkasi ile twitter.com/kameranarkasi ‘nda.

Ne zaman?

31 Temmuz’da.

Niye?

İş olsun diye.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.