Karışık Kaset’in çekimleri başladı…

Uygar Şirin’in aynı isimdeki romanından Tunç Şahin’in yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan KARIŞIK KASET’in çekimleri geçtiğimiz hafta sonu başladı.
Başrollerini SARP APAK ve ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’nin paylaştığı romantik komedinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Yapımcılığını BİR FİLM’in üstlendiği film, bu sonbaharda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Senaryosu da TUNÇ ŞAHİN ve MERT ATALAY’a ait olan KARIŞIK KASET’te, başrol oyuncularına BÜLENT EMİN YARAR, SEVİNÇ ERBULAK ve BURAK SARIMOLA gibi deneyimli oyuncular eşlik ediyor.

unnamed (2)

Filmde ULAŞ (Sarp Apak) ile İREM’in (Özge Özpirinçci) 20 yıl önce başlayıp, günümüze dek gelen aşk serüveni fonda hepimizin hayatında büyük yer tutan Türkçe pop müzik şarkılarının eşliğinde anlatılıyor. 13 yaşındaki Ulaş, güzeller güzeli İrem’e deliler gibi aşıktır; ama çok da çekingendir. Bir gün, babasının tavsiyesine uyarak, İrem’e olan aşkını bir karışık kasetle ilan etmeye karar verir…

unnamed (3)Ulaş ve İrem’in bazen neşeli, bazen hüzünlü öyküsünde kendinizden çok şey bulacak, ilk aşkınızı, onu düşünürken dinlediğiniz şarkıları, birlikte servis beklediğiniz köşeyi, aşk acınızı paylaştığınız arkadaşlarınızı ve verdikleri tavsiyeleri sanki dünmüş gibi hatırlayacaksınız. Çünkü dillere pelesenk olmuş şu cümle aslında yadsınamaz bir gerçektir: İlk aşk unutulmaz.

FİLMİN SOSYAL MEDYA HESAPLARI:

www.facebook.com/KarisikKasetFilmi

www.twitter.com/Karisik_Kasett

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.