Sefiller geliyor!


Les Misérables / Sefiller 42 ülkede, 21 dilde, 60 milyon kişinin sahnede izlediği ve 27. yılında hala her yerde gişe rekorları kıran bir oyunun sinema uyarlaması. The King’s Speech (Zoraki Kral)’ın Oscar ödüllü yönetmeni Tom Hooper’ın yönetmenliğindeki filmde  Hugh Jackman, Oscar ödüllü Russell Crowe, Anne Hathaway ve Eddie Redmayne başrolleri paylaşıyor. Vizyonu 1 Mart 2013. 

Seti, 19. yüzyıl Fransası temel alınarak hazırlanan Les Misérables’in, yıkılan hayalleri, karşılıksız aşkı, tutkuyu, fedakarlığı ve arınılan günahları anlatan büyüleyici bir hikayesi var. Bu, insan ruhunun varlığına dair ebedi bir vasiyet. Jackman, eski bir mahkum olan ve şartlı tahliyesinden sonra acımasız polis memuru Javert (Crowe) tarafından on yıllardır kovalanan Jean Valjean’ı oynuyor. Valjean, fabrika işçisi Fantine’in (Hathaway) genç kızı Cosette’e bakmayı kabul edince hayatları sonsuza dek değişir.

2012 yılının Aralık ayında, dünyanın en uzun soluklu müzikali, Victor Hugo’nun efsanevi hikayesi, Tom Hooper’ın geniş kapsamlı ve muhteşem yorumuyla beyaz perdeye geliyor. Şovların şovu Les Misérables, uluslararası yıldızlar ve aralarında “I Dreamed a Dream,” “Bring Him Home,” “One Day More” and “On My Own”un da bulunduğu sevilen şarkılarla bir sinema müzikali ve büyük bir deneyim olarak yeniden doğuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.