Vay Arkadaş-Manik, Tik, Dildo!


Yeni sezona hazırlanan Türk sineması harıl harıl çalışıyor. Kimi yerde komedi çekiliyor, kimi yerlerde dram… Bu ilginç isimli filmde yeni sezona iddialı girmeyi amaçlayan yapımlardan… Bir mahalle ve mahalleli öyküsü. Çekimleri yakında başlıyor.

Yönetmenliğini Gümüş, Genco, Cümbür Cemaat Aile gibi beğenilen yapımlarla tanınan ödüllü yönetmen Kemal Uzun’un üstlendiği; Geniş Aile, Sıcak, Haneler, Gümüş, O.. Çocukları, Kampüsistan gibi yapımlara imza atan Mahmut Kayımtu, Ahmet Kayımtu ve Ziyad Candan tarafından kurulan Barakuda Film Production yapımı “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” yeni sezonda macera ve kahkaha tufanı yaratmayı amaçlıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak!

Barakuda Film Production’ın sezona damgasını vuracak yeni filmi “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”da; izleyicilerin yakından tanıdığı sevilen oyuncular Demet Evgar, Mete Horozoğlu (Dildo), Fırat Tanış (Tik), Ali Atay (Manik), Rasim Öztekin, Erdal Tosun, Fırat Doğruloğlu, Bihter Dinçel, Pamela Spence, Mustafa Üstündağ, Bülent Çolak, Onur Özcan, Barış Başar rol alıyor. Filmin müziklerini ise Multitap hazırlıyor.

Aksiyon – komedi filmi “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun; İstanbul’un kenar mahallerinden birinde yaşayan üç arkadaş Manik, Tik ve Dildo’nun, mahallenin dışına pek taşmayan sıradan ama kendi içlerinde hareketli bir şekilde devam eden heyecan, macera ve kahkaha dolu hayatlarını anlatan hikâyesi, yeni sezonda sinemaseverlerle buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.